Co jakiś czas media społecznościowe przypominają nam o Dniu Przyjaźni albo Dniu Przyjaciela. Specjalnie na tę okoliczność przygotowywane są zabawne filmiki i animacje podpowiadające nam, że nasi najlepsi przyjaciele to ci, którzy najczęściej wchodzą z nami w interakcje w social mediach. Czy tak jest rzeczywiście…?

Prawdziwa przyjaźń to skarb!

Przyjaźń, jak mawiają niektórzy, to najwyższa forma miłości. Miłość natomiast nie jest uczuciem, a aktem woli. Decydujemy się być z kimś, dla kogoś. Prawdziwy przyjaciel to skarb nie do przecenienia.

przyjaciel

Przyjaźń potrafi połączyć ludzi, którzy bardzo się od siebie różnią – o tym jest przecież tegoroczny zdobywca Oscara za najlepszy film czyli „Green Book”. Nie inaczej jest w świecie zwierząt. Oto filmiki godne Oscara przyznawanego w Dniu Przyjaźni 🙂 Różnić się pięknie, przyjaźnić mimo różnic – oto jest sztuka!

Niezwykłe przyjaźnie w świecie zwierząt

Co ciekawe, nie tylko ludzie zawierają bliskie znajomości. W świecie zwierząt, zjawisko przyjaźni jest niemniej popularne. Psy i koty lepiej czują się, gdy mają towarzyszy, szynszyle i fretki nie mogą wręcz żyć w samotności. I wcale nie muszą przyjaźnić się z przedstawicielami tego samego gatunku. Internet pokazuje, że dla naszych pupili nie ma żadnych ograniczeń w tym temacie!

https://www.facebook.com/uniladmag/videos/348145245797596/?t=0

 

Opublikowany przez Peace, Love & Understanding Sobota, 26 stycznia 2019

 

CARICIAS QUE DAN TERNURA

– "Amigo, necesito unos mimitos para empezar la semana…"- "No se diga más…"Fuente: https://goo.gl/XapTrW

Opublikowany przez El Campito Refugio Poniedziałek, 22 października 2018