Dobry czyli jaki? Czyli taki, który naprawdę się przyda i posłuży przez długie lata. Kiedyś wszyscy śmialiśmy się z rytualnych kompletów z duralexu albo talerzy w różyczki. Fakt, że w wielu domach te akurat prezenty ślubne okazały się najtrwalszymi elementami kuchni i okolic nic tu nie zmienia. Moda na określone przedmioty trwa i mija, a same przedmioty – zostają i służą latami.

Moda plus opinie

Czym kierujemy się wybierając prezent dla młodych? Obok mody – opiniami innych. Przeczesujemy sieć w poszukiwaniu podpowiedzi. Dziś talerzyki w różyczki są passe, a opinie o naczyniach Philipiak sprawiają, że to one przejmują pałeczkę pierwszeństwa na listach prezentowych. Jeśli wasi przyjaciele kochają gotować i dobrze jeść, kupcie im zestaw naczyń ze stali nierdzewnej. Taki zestaw to inwestycja na lata. W skład kompletu wchodzi np. naczynie do gotowania na parze, które umożliwia przygotowanie smacznych i zdrowych posiłków bez nadmiaru soli i tłuszczu.

Opinie o naczyniach Philipiak są podzielone, a linia podziału przebiega wzdłuż…metki z ceną. Jednak relacja jakości do ceny jest w tym wypadku więcej niż zadowalająca. To garnki trwałe, idealne do przechowywania, łatwe do mycia i przez długie lata zachowujące swoje właściwości. Prędzej już się wasi przyjaciele rozwiodą, niż garnki Philipiak stracą na atrakcyjności…

Przez żołądek do serca

A w kwestii gotowania na parze – przyda się tak rewelacyjna funkcja, kiedy w rodzinie pojawi się dziecko. Zamiast kupować gotowe słoiczki, wasi przyjaciele będą mogli sami przygotowywać posiłki dla malucha.

naczynia Philipiak

Parowar sprawia, że warzywa i mięso zachowują wszystkie składniki odżywcze, przez co posiłki są wprost idealne dla małego smakosza, którego chcemy przyzwyczaić do dobrego jedzenia.

Dobry prezent na ślub, to dobry prezent na resztę życia. Mówią, że przez żołądek trafia się do serca. Dobre garnki, w których przygotowujemy smaczne posiłki to dobry start. Kiedy gotowanie jest łączeniem przyjemnego z pożytecznym, miłość do kucharza czy kucharki jest dozgonna.