Wybór karm dla psów jest ogromny. Właściciele często mają kłopot z pojęciem decyzji o zakupie. Z jednej strony są indywidualne upodobania pupila, z drugiej jakość pożywienia, która przesądza o jego zdrowiu i kondycji. Zmasowane kampanie reklamowe wbrew pozorom nie ułatwiają sprawy – rzadko kiedy zadajemy sobie trud czytania etykiet i składu surowcowego karmy, ulegając magii haseł reklamowych albo fotografii przedstawiających rozbrykane czworonogi.

Jakość przede wszystkim

Dlatego tak ważne jest, żeby wybierając karmę dla psa dobrze zorientować się w jej składzie. Tanie karmy zwykle są równoznaczne z psim śmieciowym żarciem. Może nie zaszkodzą od razu; może dadzą nam złudzenie, że wszystko jest w najlepszym porządku, ale ostatecznie staną się przyczyną kłopotów z układem pokarmowym. Cena nie powinna więc decydować o zakupie.

beyond

Renomowane marki od czasu do czasu wprowadzają do swojej oferty nowe ulepszone karmy, a odbywa się to bez fanfarów i wodotrysków. Warto przyglądać się poszerzającej się ofercie, bo można trafić na prawdziwe rarytasy jak Purina Beyond. To karma bez dodatku pszenicy – popularnego wypełniacza, który ani psom, ani kotom nie jest w diecie potrzebny – oraz bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Beyond, pakowana w świetnie zaprojektowane worki o ascetycznym wyglądzie, naprawdę stawia na minimalizm w dobrym tego słowa znaczeniu. Zawiera tylko to, co psu niezbędne, nie przedkładając ilości nad jakość.

beyond

Ekologia, głupcze!

Kurczak, jagnięcina lub łosoś – trzy smaki do wyboru. Każdy pies z pewnością ma inne upodobania smakowe i któraś z karm przypadnie mu do gustu. Co ważne, karmy Beyond wzbogacone są o witaminy i składniki mineralne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania psiego organizmu – te i żaden inne. Beyond to nie jest karma typu 100 w 1, w której znajdziemy suplementy od A do Z mające dawać złudzenie, że im więcej, tym lepiej.

Jeśli jesteś nie tylko w pełni odpowiedzianym przyjacielem psa, ale także w pełni odpowiedzialnym ekologiem, z radością przyjmiesz fakt, że karmy Beyond powstają z ekologicznych składników, a firma dba o to, żeby ograniczyć swój ślad środowiskowy.