Jak powinna być wyposażona wakacyjna apteczka już wiecie. Teraz kilka słów o preparatach, które rzadko przychodzą nam do głowy, bo uznajemy, że to specyfiki wyłącznie do pielęgnacji niemowląt. Tymczasem produkty Bepanthen służą nie tylko niemowlętom, ale i dorosłym. Nie ma grupy wiekowej, której krople czy maści tej marki nie oddawałyby nieocenionych usług. Jeśli więc staniecie w aptece albo drogerii przed ścianą kosmetyków i preparatów leczniczych, staniecie i zwątpicie – bo wybór wydaje się niewykonalny, zdecydujcie się na produkty i porady Bepanthen.

Krem na odparzenia pieluszkowe

bepanthen

Przyda się nie tylko do biednej niemowlęcej pupy, ale i na każde odparzenie u osoby dorosłej. Letnie wędrówki często kończą się otarciami, odparzeniami i podrażnieniami skóry. Krem Bepanthen nawilża, regeneruje i tworzy na skórze ochronny film przyspieszający gojenie skóry. Gęsta formuła sprawia, że preparat pozostaje w miejscu docelowym i nie ścieka. Oliwa z oliwek oraz prowitamina B5 wspomagają proces regeneracji i… można znów założyć pieluszkę albo obcisłe spodnie.

Krople do oczu

bepanthen produkty i porady

Latem nietrudno o podrażnienie spojówek i wysuszenie śluzówki oka. Bepanthen Eye to krople do oka, które przynoszą ulgę suchym, zaczerwienionym i piekącym oczom. Zmęczone słońcem, wiatrem i klimatyzacją oczy prędko odzyskają dobrostan po zakropieniu 1-2 kropelkami Bepanthen Eye. Krople powinni mieć przy sobie zwłaszcza ludzie noszący soczewki kontaktowe. Działają jak sztuczne łzy i ratują w podbramkowych sytuacjach.

Preparat łagodzący oparzenia słoneczne

porady i produkty bepanthen

Przedobrzyliście ze słońcem? Ściągnięta, piekąca i boląca skóra nie daje spać? Bepanthen Derm Krem idealnie nadaje się do złagodzenia objawów oparzenia słonecznego. Kremu tego możecie używać także wtedy, kiedy wasza skóra ma po prostu podwyższoną wrażliwość i żadne drogeryjne preparaty nie przynoszą ukojenia, a często wręcz dodatkowo podrażniają.

Porady i produkty Bepanthen warto śledzić na stronie producenta. Dużo tu porad dermatologicznych oraz rzeczowych informacji ułatwiających szybką reakcję, gdy mamy jakiś skórny dylemat, a do lekarza daleko. Bepanthen to marka, której ufamy od pokoleń. Warto się z nią zaprzyjaźnić podczas urlopu.